صفحه نخست   |   درباره ما   |   تماس با ما
1- shoar مرکز اطلاعات فنی ایرانسال تاسیس : ۱۳۶۲        
دوشنبه   ۱۴۰۰/۱/۲۳  
نسخه چاپی  
صفحه نخست » راهنمای نحوه استفاده از خدمات آنلاین » مزایای عضویت خدمات اطلاع رسانی مرکز اطلاعات فنی ایران
 


 مزایای عضویت "اطلاعات بازرگانی" سایت: www.tici.info

 

  دسترسـی شما به اطلاعات بازرگانی روز آمد سریعتر می شود. از این رو ، شما نه تنها از آخرین اخبار تحولات اقتصادی ایران و جهان آگاهی می یابید بلکه با به هنگام نمودن اطلاعات خود از فرصت های تکرار نشدنی بهره گرفته و در عرصه رقابت های بازرگانی موفقیت بیشتری کسب خواهید نمود.


اطلاعات بازرگانی به صورت تفکیک شده با قابلیت جستجو در دسترس شما قرار می گیرد.


از آنجا که اطلاعات بازرگانی سایت: www.tici.info از منابع موثق داخلی و بین المللی تهیه می شود ، در صورت نیاز می توانید این اطلاعات را به عنوان منابع قابل استناد به مراجع تصمیم گیرنده امور اقتصادی کشور ارائه دهید.


صرفه جویی چشمگیری در وقت و هزینه های جاری و پرسنلی شما جهت گردآوری اطلاعات بازرگانی به وجود می آید.


فعالیت های بازرگانی، صنعتی و خدماتی خود را می توانید در قسمت اطلاعیه ها و آگهی های سایت:      www.tici.infoبه چندین هزار دست اندرکار امور اقتـصادی در داخـل و خارج از کشور معرفی کنید.


عضویت سایت: www.tici.info این امکان را برای شما فراهم می کند که از آرشـیو اطـلاعات بازرگـانی این موسـسه اطـلاع رسـانـی با قـدمــت بیش از 35 استفاده نمائید.


مشترکین سایت:www.tici.info افزون بر استفاده از اطلاعات به هنگام این سایت ، به نرخ و اخبار تحولات بیش از صدها قلم کالای وارداتی و صادراتی مندرج در سایت کالانرخ : www.kalanerkh.com و اطلاعات بازرگانی سایت انگلیسی : www.iranbusinesswatch.com این مؤسسه نیز دسترسی خواهند داشت.
 

بالا^^